Získaj sexi nové telo bez stresu, hladovania a s parádnym pocitom zo seba

Kto som a prečo ti viem pomôcť

Ahoj kočka,

volám sa Monika a kedysi som bola na tom možno veľmi podobne ako si ty teraz. Nevedela som si kúpiť pekné šaty, nemohla som nosiť krátke šortky, nevedela som ísť medzi ľudí bez toho, aby som vťahovala brucho a neporovnávala sa s inými ženami.

V roku 2014 som vyhrala Sama nad Sebou a nad svojou lenivosťou a schudla som za tri mesiace 18kg. Vďaka tomu som vyhrala československú súťaž Do Formy s Muscle&Fitness. 

Monika Ludasová pred

Dnes som trénerka a držím individuálne tréningy zverencov a skupinovky, mám svoj vlastný Online VIDEOKURZ Nové telo, som bývalá trénerka zamestnancov slovenského Adidasu, môžeš ma poznať z cvičebných videí pre portál Fitshaker.sk, som spoluautorka kuchárskych kníh, lektorka nových trénerov, lektorka rehabilitačnej kliniky Ambio, kde som už prednášala pre spoločnosti ako IKEA, DHL, GENERALI a mnoho ďalších. Organizujem vlastné motivačné, vzdelávacie a pohybové semináre.  V roku 2017, aj 2018 som získala ocenenie v kategórii Individuálny tréner v celoslovenskej súťaži FitLeader Slovenska. A presne všetky tieto moje skúsenosti a vedomosti by som ti rada odovzdala!

Na tento príbeh som najviac hrdá

Lucia Takáčová

- 30kg tuku

"Môj život sa krútil vždy okolo chudnutia, ale vždy s krátkodobým úspechom a jojo efektom. Prihlásila som sa teda do Monikinho programu a môj životný štýl dostal iný rozmer od základov. 

Viem, že bez nej by som to zvládla len veľmi ťažko (ak vôbec). Je to psychická opora. Monika bola môj diabol, veľakrát som ju  neznášala, v duchu na ňu nadávala.

Hlavne, keď nado mnou stála, ja v krkolomnej polohe a ona mi ešte upravovala zadok a skúšala, či som dosť spevnená. Alebo po mne kričala pri angličákoch, že ich proste dám a ak nie, tak bude trest a dodala, že by mi to nedala, keby vo mne neverí.

Za každý takýto tréning som nakoniec bola vďačná. A tešila sa na ďalší. Zmenilo mi to život!"

 

Teraz je na čase, aby si takéto výsledky dosiahla aj TY!

Viem, že chceš mať takéto alebo ešte lepšie výsledky!

A tiež viem, že si to zaslúžiš. Verím v teba.

Chcem, aby sme to zažili spolu a chcem, aby si mi dala šancu byť tvoja osobná trénerka, ktorá ťa privedie k tvojmu novému telu, novému sebavedomiu a novým úžasným pocitom, ktoré budeš denne zažívať.

Klikni na tlačidlo nižšie a využi túto príležitosť byť jedna z 8mich žien, ktoré sa vydajú na nezabudnuteľnú cestu za novým sexi telom.

Prihlás sa na môj najnovší intenzívny program premeny TVOJE NOVÉ TELO a zaslúž si svoje nové telo.

 

Dostaneš viac než očakávaš

Tento intenzívny tréning premeny spĺňa všetky požiadavky, ktoré očakávaš od profesionálnej trénerky.

 • 90 dní môjho individuálneho prístupu

  každý deň ti budem k dispozícii, aby si sa míľovými krokmi približovala k tvojmu vysnívanému telu
 • Individuálna vstupná konzultácia

  Na úvod sa stretneme, zistím presne čo najviac potrebuješ a vypracujeme individuálny plán ako sa dostaneš k tvojmu zaslúženému telo čo najskôr.
 • Vstupné meranie na špeciálnej InBody váhe + odborný výklad a konzultácia k výsledkom merania

  Na tomto špeciálnom meraní sa zistia hodnoty tvojej svalovej hmoty, tuku, urobí sa diagnóza obezity, vyhodnotí sa vyváženosť tela, obsah vody v tele, hodnoty útrobného telesného tuku, hodnoty bazálneho metabolizmu, hustota kostí (ukazovateľ osteoporózy) a iné dôležité informácie. Na konci merania dostaneš výklad daných výsledkov merania a odborné poradenstvo s konkrétnymi krokmi ako dosiahnuť tvoje vytúžené telo.
 • 24 skupinových tréningov v malej skupinke

  nájdi oporu, motiváciu a výdrž v skupine žien odhodlaných zaslúžiť si svoje nové sexi telo a sebavedomie
 • 3 špeciálne individuálne tréningy

  Každá z účastníčiek programu bude mať k dispozícii 3 špeciálne individuálne tréningy, ktoré budú zamerané na odstránenie individuálnych problémov pri tréningu.
 • EXTRA BONUS 1: Špeciálne tréningy pre tvoje ploché bruško v hodnote 60€ - ZDARMA!

  Dostaneš do daru 3 špeciálne tréningy v hodnote 60€ na tvoje nové ploché bruško, ktoré sú výnimočne efektívne.
 • EXTRA BONUS 2: Odborné tréningové plány na 6 mesiacov v hodnote 350€ - ZDARMA

  Pokiaľ chceš cvičiť popri našich tréningoch, na pracovných cestách, výletoch, budeš mať odo mňa k dispozícii individualizované tréningové plány, ktoré budú nastavené aj na cvičenie po ukončení nášho 3-mesačného chudnutia!
 • EXTRA BONUS 3: Vzdelávací a motivačný videoprogram v hodnote 150€ - ZDARMA

  Natočila som so svojim tímom niekoľkohodinový videoprogram, ktorý je špecializovaný na motiváciu a vzdelávanie ohľadom tréningu, výživy, výživových doplnkov, regenerácie a iných dôležitých tém. Ak sa pridáš do môjho programu premeny, je tvoj!
 • EXTRA BONUS 4: Exkluzívne členstvo vo výnimočnej komunite

  Do teraz si v tom bola sama. Od teraz nielenže budeš mať trénerku a coacha, ale aj tím báb, ktoré sú v tom s tebou. Ženy, ktoré rovnako ako ty, chcú nové telo a nový život.
 • Online materiály

  Získaj okamžitý a doživotný prístup k mojej kolekcii najpopulárnejších online materiálov o ešte rýchlejšom dosiahnutí výsledkov, ktoré si zaslúžiš (príbehy úspechu, video tutoriály, AHA momenty na mojej ceste, odstrašujúce príbehy)
 • Doživotnú emailovú podporu

  Ako členka užšej komunity žien máš odo mňa doživotné základné poradenstvo v oblasti životosprávy a tréningov.

Celý život som sa snažila schudnúť. Vyskúšala som veľa diét, jedálníčkov, spalovačov a iné. Keďže mám malé dieťa, Monika mi pripravila cviky na doma, ktoré sa dajú v pohode zvládnuť aj s malým dieťatom. Veľká výhoda je stravovanie pri ktorom nemusím hladovať, ale prípravu jedla si užívam :). Monika je ako tréner prísna, ale keď vidí, že sa naozaj snažiš a dodržuješ pokyny, dokáže aj pochváliť. Až teraz reálne vidím výsledky a to už za mesiac! A pritom to nieje žiadna rýchlokvasená jojoefektová diétka, ale životný štýl.

Zuzana Deáková,

Výsledky Zuzky Deákovej po 1 mesiaci spolupráce