Získaj zdravé a sexi telo ONLINE, doma, bez hladovania a jojo efektu.

Zvládni to, raz a navždy!

Kto som a prečo ti viem pomôcť

Ahoj kočka,

volám sa Monika a kedysi som bola na tom možno veľmi podobne ako si ty teraz. Nevedela som si kúpiť pekné šaty, nemohla som nosiť krátke šortky, nevedela som ísť medzi ľudí bez toho, aby som vťahovala brucho a neporovnávala sa s inými ženami.

V roku 2014 som vyhrala Sama nad Sebou a nad svojou lenivosťou a schudla som za tri mesiace 18kg. Vďaka tomu som vyhrala československú súťaž Do Formy s Muscle&Fitness. 

Monika Ludasová pred

Dnes som trénerka v najznámejšom fighterskom gyme na Slovensku, kde trénujem individuálne tréningy zverencov a skupinovky, som spoluautorka kuchárskych kníh, lektorka nových trénerov, robím vlastné motivačné, vzdelávacie a pohybové semináre.  V roku 2017 som získala ocenenie v kategórii Individuálny tréner v celoslovenskej súťaži FitLeader Slovenska.

Čo pre Teba mám 

V online videokurze, ktorý som ti so svojim tímom pripravila nájdeš videá s konkrétnymi návodmi, postupmi a technikami, ktoré ťa posunú k tvojmu vysnívanému telu.

Sú to motivačné videá, inštruktážne videá a vzdelávacie videá na témy:

 1. Môj príbeh, ako som sa premenila z baby s nadváhou na trénerku, ktorá má ocenenie FitLeadra Slovenska 2017
 2. Ako začať a aké prvé kroky urobiť, aby si zabezpečila, že tentokrát dosiahneš svoju vysnívanú postavu
 3. Výživa a pitný režim. Dozvieš sa čo jesť a prečo a naopak čo by si jesť nemala. + príklady "fit jedál", z ktorých priberáš.
 4. Suplementy a ich svet - ktoré sú fajn a naopak, ktoré sú zbytočné, priam škodlivé.
 5. Teória pohybu, zásady ukladania tuku a akým pohybom sa ich ty zbavíš. Vysvetlím ti rozdiely medzi typmi tréningov, aj to ako ich zefektívniť pri kratšom čase, ktoré im venuješ.
 6. Základné cviky, ktoré by si mala cvičiť pre sexi postavu a zdravé telo - inštruktážne video s konkrétnym tréningovým nastavením. 
 7. Výpovede žien, ktoré to dali a ich odkaz pre teba.

K videoprogramu patrí aj PRACOVNÝ ZOŠIT a E-BOOK: Rozhovory žien, ktoré to zvládli a ich rady pre Teba a moja individuálna podpora v online komunite.

Prečo

Maj  videá z videokurzu, pracovný zošit a skvelé BONUSY stále k dispozícii a vráť sa k nim vždy, keď ich budeš potrebovať. 

Do členskej sekcie získavaš DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 30 dní v mesiaci a 365 DNÍ V ROKU !

K 7 videám patrí aj PRACOVNÝ ZOŠIT a E-BOOK: Rozhovory žien, ktoré to zvládli a ich rady pre Teba a moja individuálna podpora v online komunite.

 

Čo treba urobiť teraz?

Keď ti to teda dáva zmysel a chceš pekné a zdravé telo, o ktorom už dlho snívaš, ale nikdy si ho nevedela dosiahnuť a to bez hladovania a trápenia sa, tak poď do toho so mnou a prihlás sa do môjho VIDEOKURZU premeny NOVÉ TELO. 

Už neváhaj, nie je čo odkladať, je čas do toho ísť a konečne mať po čom túžiš.

Klikni na tlačítko nižšie a maj sexi telo už toto leto.

Celý život som sa snažila schudnúť. Vyskúšala som veľa diét, jedálníčkov, spalovačov a iné. Keďže mám malé dieťa, Monika mi pripravila cviky na doma, ktoré sa dajú v pohode zvládnuť aj s malým dieťatom. Veľká výhoda je stravovanie pri ktorom nemusím hladovať, ale prípravu jedla si užívam :). Monika je ako tréner prísna, ale keď vidí, že sa naozaj snažiš a dodržuješ pokyny, dokáže aj pochváliť. Až teraz reálne vidím výsledky a to už za mesiac! A pritom to nieje žiadna rýchlokvasená jojoefektová diétka, ale životný štýl.

Zuzana Deáková,

Výsledky Zuzky Deákovej po 1 mesiaci online spolupráce

Za symbolickú cenu celoživotné prístupy a rýchle výsledky

 • 7 profesionálnych videí s konkrétnymi návodmi pre tvoj úspech

  V online videoprograme, ktorý som ti som svojim tímom pripravila nájdeš videá s konkrétnymi návodmi, postupmi a technikami, ktoré ťa posunú k tvojmu vysnívanému telu.
 • BONUS 1: Pracovný zošit (v hodnote 70€)

  Extra pracovný zošit s domácimi úlohami, ktoré ťa posunú k tvojmu cieľu.
 • BONUS 2: Príbehy úspešných žien, ktoré tú cestu dali tiež

  Čerpaj inšpiráciu od žien, ktoré to dokázali. Ako bonus ti preto pribalím rozhovory so ženami, ktoré to zvládli a schudli to, čoho sa už roky nevedeli zbaviť. Povedia ti čo podporovalo ich, čo im pomáhalo, s čím mali najväčšie ťažkosti a ako ich prekonali.
 • Individuálnu podporu v sekcii komentáre

  Ako členka užšej komunity žien máš odo mňa doživotné základné poradenstvo v oblasti životosprávy a tréningov.