Získaj sexi nové telo za 90 dní alebo skôr. Bez stresu, hladovania a s parádnym pocitom zo seba

Začínala som presne ako ty

Ahoj kočka,

volám sa Monika a nie je to tak dávno, kedy som bola na tom možno veľmi podobne ako si ty teraz. Nevedela som si kúpiť pekné šaty, nemohla som nosiť krátke šortky, nevedela som ísť medzi ľudí bez toho, aby som vťahovala brucho a neporovnávala sa s inými ženami.

Hlúpe narážky ľudí v mojom okolí mi nestačili. Moja lenivosť a pažravosť ma premohli po každom treťom dni, ako inak nezdravej diéty a začala som nanovo doháňať všetko nezdravé, čo som si odopierala. Ako motivácia mi nestačil ani rozchod s priateľom.

Stále som sa pokúšala nabrať energiu a odhodlanie schudnúť a niečo so sebou spraviť, ale... Nikdy mi to nevyšlo.

 

Monika Ludasová pred

Keď som sa konečne zaťala a začala cvičiť, videla som ženy vo fitku ženy, ako skáču na steperoch, chodia na bicykel. Aj ja som si myslela, že keď si dám kardio, bude to pre mňa ok. Ale nebolo. Cvičila som dva týždne, mala som svalovku jak šľak a nemohla som chodiť. Efekt to aj tak žiadny nemalo, pretože telo si na stály monotónny pohyb zvykne a potom sa prestane meniť, nehovoriac o tom, že som svalom nedopriala ani regeneráciu. Potrebovala som pomoc, ako TY teraz!

 

Prišiel zlom. A s ním aj prvé výsledky

Ja sama som si vtedy našla trénera a začala s ním spolupracovať. Prihlásila som sa do česko-slovenskej súťaže časopisu Muscle&Fitness - Do Formy a začala na sebe tvrdo makať!

Výsledky prichádzali a ja som pri každom výstupe na váhu jasala od radosti. Cítila som sa lepšie a vyzerala som lepšie! Zrazu som nebola nafúknutá, vládala som konečne bežať na MHD-čku, mala som väčšie sebavedomie, chlapi sa za mnou viac otáčali a ja som bola konečne šťastná a spokojná.

Deň za dňom som viac vládala, silnela, chudla, tvarovala sa mi postava, naberala sexi krivky a moja tvár žiarila od úsmevu, ktorý som mala na sebe ako prikovaný.

Prišiel skutočný úspech

Túto súťaž som nakoniec vyhrala. Bol to ten najkrajší víťazoslávny pocit na svete. Všetok ten pot, investovaný čas, pripravovanie jedál, všetko to malo svoj zmysel.

Nielen, že som vyhrala nové telo a sebavedomie, ja som porazila aj niekoľko desiatok žien, ktoré sa snažili o víťazstvo. Bola som na seba hrdá ako nikdy a moje okolie tiež.

Začali ma rešpektovať a zrazu mi prichádzali žiadosti o pomoc.

A tam to celé začalo... 

Začala som pomáhať ženám ako si ty

Zistila som, že ma napĺňa pomáhať aj iným ženám dosiahnuť nové telo, nové návyky, nové sebavedomie a nový život.

Veľmi ma tešilo (a stále teší), keď nejaká moja klientka dosahuje parádne výsledky a užíva si to.

 

"Vyskúšala som už zopár trénerov, ale až pri Monči ma cvičenie začalo naozaj baviť. Nie je to vždy ľahké, ale len Monika nás vie vyburcovať k priam nadľudským výkonom, o ktorých som nikdy neverila, že dokážem! Veľmi oceňujem aj odporúčania v oblasti stravovania. Až pri Monike som zistila, že pri chudnutí nemusím hladovať!"

Jana Berešová

"Táto energetická žienka ma konečne "nakopla", inšpirovala svojim príbehom a dala najavo, že ak chceš a budeš makať, dá sa všetko! Množstvo užitočných informácií ohľadne stravovania, cvičenie, ktoré nesmierne baví a radosť z každého tréningu a pokroku, aj o tom je spolupráca s ňou. Veľká podpora aj pri dosahovaní vlastných cieľov, nielen v rámci skupinovky. Monika vždy poradí, dá najavo spokojnosť, ak na sebe makáš, ale pokarhá ťa, keď sa flákaš. "

Lucia Bielčiková

„Cvičenie, ktoré som robila predtým ma bavili, napriek tomu som stagnovala a to som oslovila Moniku. Po prečítaní jej príbehu som sa v jej starom ja našla a tým bolo moje rozhodnutie spečatené. Človek zistí, kde má svoje hranice, cviky, ktoré navonok pôsobia nevinne ťa vytrápia, ale potom prichádza progress! Takže hlavu hore, bez predsudkov, nemáš čo stratiť, len získať! Super zážitky, spoznáš nových ľudí a najmä budeš napredovať – nová etapa života sa začína!“

Lenka Bábiková

Očakávaj takéto
(alebo ešte lepšie výsledky)

Dostaneš viac než očakávaš

Tento intenzívny tréning premeny spĺňa všetky požiadavky, ktoré očakávaš od špičkového tréningu od profesionálnej trénerky.

 • 90 dní môjho individuálneho prístupu

  každý deň ti budem k dispozícii, aby si sa míľovými krokmi približovala k tvojmu vysnívanému telu
 • Individuálna vstupná konzultácia

  Na úvod sa stretneme, zistím presne čo najviac potrebuješ a vypracujeme individuálny plán ako sa dostaneš k tvojmu zaslúženému telo čo najskôr.
 • Vstupné meranie na špeciálnej InBody váhe + odborný výklad a konzultácia k výsledkom merania

  Na tomto špeciálnom meraní sa zistia hodnoty tvojej svalovej hmoty, tuku, urobí sa diagnóza obezity, vyhodnotí sa vyváženosť tela, obsah vody v tele, hodnoty útrobného telesného tuku, hodnoty bazálneho metabolizmu, hustota kostí (ukazovateľ osteoporózy) a iné dôležité informácie. Na konci merania dostaneš výklad daných výsledkov merania a odborné poradenstvo s konkrétnymi krokmi ako dosiahnuť tvoje vytúžené zdravé a pekné telo.
 • 24 skupinových tréningov v malej skupinke

  nájdi oporu, motiváciu a výdrž v skupine žien odhodlaných zaslúžiť si svoje nové sexi telo a sebavedomie
 • 3 špeciálne individuálne tréningy

  Každá z účastníčiek programu bude mať k dispozícii 3 špeciálne individuálne tréningy, ktoré budú zamerané na odstránenie individuálnych problémov pri tréningu.
 • EXTRA BONUS 1: Špeciálne tréningy pre tvoje ploché bruško v hodnote 60€ - ZDARMA!

  Dostaneš do daru 3 špeciálne tréningy v hodnote 60€ na tvoje nové ploché bruško, ktoré sú výnimočne efektívne.
 • EXTRA BONUS 2: Odborné tréningové plány na 6 mesiacov v hodnote 350€ - ZDARMA

  Pokiaľ chceš cvičiť popri našich tréningoch, na pracovných cestách, výletoch, budeš mať odo mňa k dispozícii individualizované tréningové plány, ktoré budú nastavené aj na cvičenie po ukončení nášho 3-mesačného chudnutia!
 • EXTRA BONUS 3: Vzdelávací a motivačný videoprogram v hodnote 150€ - ZDARMA

  Natočila som so svojim tímom niekoľkohodinový videoprogram, ktorý je špecializovaný na motiváciu a vzdelávanie ohľadom tréningu, výživy, výživových doplnkov, regenerácie a iných dôležitých tém. Ak sa pridáš do môjho programu premeny, je tvoj!
 • EXTRA BONUS 4: Exkluzívne členstvo vo výnimočnej komunite

  Do teraz si v tom bola sama. Od teraz nielenže budeš mať trénerku a coacha, ale aj tím báb, ktoré sú v tom s tebou. Ženy, ktoré rovnako ako ty, chcú nové telo a nový život. Komunita, ktorá sa ti stane rodinou ťa podrží a pomôže ti na tvojej ceste za novým telom.
 • Online materiály

  Získaj okamžitý a doživotný prístup k mojej kolekcii najpopulárnejších online materiálov o ešte rýchlejšom dosiahnutí výsledkov, ktoré si zaslúžiš (príbehy úspechu, video tutoriály, AHA momenty na mojej ceste, odstrašujúce príbehy)
 • Doživotnú emailovú podporu

  Ako členka užšej komunity žien máš odo mňa doživotné základné poradenstvo v oblasti životosprávy a tréningov.

Na tento príbeh som najviac hrdá

Lucia Takáčová

- 30kg tuku

"Môj život sa krútil vždy okolo chudnutia, ale vždy s krátkodobým úspechom a jojo efektom. Prihlásila som sa teda do Monikinho programu a môj životný štýl dostal iný rozmer od základov. 

Viem, že bez nej by som to zvládla len veľmi ťažko (ak vôbec). Je to psychická opora. Monika bola môj diabol, veľakrát som ju  neznášala, v duchu na ňu nadávala.

Hlavne, keď nado mnou stála, ja v krkolomnej polohe a ona mi ešte upravovala zadok a skúšala, či som dosť spevnená. Alebo po mne kričala pri angličákoch, že ich proste dám a ak nie, tak bude trest a dodala, že by mi to nedala, keby vo mne neverí.

Za každý takýto tréning som nakoniec bola vďačná. A tešila sa na ďalší. Zmenilo mi to život!"

 

Teraz je na čase, aby si takéto výsledky dosiahla aj TY!

Viem, že chceš mať takéto alebo ešte lepšie výsledky!

A tiež viem, že si to zaslúžiš. Verím v teba.

Chcem, aby sme to zažili spolu a chcem, aby si mi dala šancu byť tvoja osobná trénerka, ktorá ťa privedie k tvojmu novému telu, novému sebavedomiu a novým úžasným pocitom, ktoré budeš denne zažívať.

Klikni na tlačidlo nižšie a využi túto príležitosť byť jedna z 10tich žien, ktoré sa vydajú na nezabudnuteľnú cestu za novým sexi telom.

Prihlás sa na môj najnovší intenzívny tréning Nové telo™ a zaslúž si svoje nové telo.